رمان آبنبات چوبی سبک رمان رئال بر مبنای یک اتفاق واقعی نوشته شده است.نویسنده رمان میگوید این رمان را به افراد زیر بیست سال پیشنهاد نمیکنم. این رمان دارای پایان باز است چن داستان از روی واقعیت است. جهت دانلود رمان با فرمت pdf رایگان با لینک مستقیم و بدون سانسور از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

 

خلاصه و دانلود رمان آبنبات چوبی

رمان آبنبات چوبی روایتگر داستانی واقعی در رابطه با دختری است که به دلیل فقر به عقد مردی ظاهرا جنتل من در می‌آید غافل از اینکه رامین تمایلات سادیسمی دارد و این رابطه پر از درد و سختی برای مونا خواهد بود.

 

بخش هایی از متن رمان آبنبات چوبی

مونا زن جوان مطلقه و زیبایی است که با مرد جوانی به نام رامین که تاجر پارچه است آشنا شده، صیغه ی او می شود و با هم قول و قرار می گذارند که رامین در ازای هم خوابی با مونا مخارجش را تامین کند. همه چیز در ابتدا ساده به نظر می رسد، اما بعد از اولین هم خوابی، مونا متوجه می شود که رامین تمایلات سادیسمی دارد. گویا برای مونا دیر شده تا این رابطه را به اتمام برساند و مجبور است آنرا ادامه دهد.…


مجله پلاس رمان ,چوبی ,مونا ,آبنبات ,رامین ,هم ,آبنبات چوبی ,رمان آبنبات ,دانلود رمان ,مستقیم و ,لینک مستقیم ,رامین تمایلات سادیسمیمنبع

ردیاب خودرو|ایمن ردیاب|جی پی اس

فرهنگ بختیاری ها ۱

جاروبرقی و جارو شارژی خوب دارای چه مشخصاتی است؟

ثبت برند و علامت تجاری

کارشناسی خودرو چیست؟

معرفی سایت فیلم

راهنماي گردش و تفريح در دبي

مشخصات

آخرین جستجو ها

معرفی کالا فروشگاهی اموزش انواع سگ ژرمن و خارجی مدرن فلزیاب 09196638253 آنودایزینگ و رنگ آلومینیوم اهنگ,فیلم,سریال,خبر تخفیفان بابابرقی بلیط قطار فدک آپشن خودرو | دنیای آپشن دلبر کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.