رمان مقبره لیا عاشقانه و اجتماعی بسیار زیبا به قلم ساحل میباشد. هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید، ایفون، کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتناقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان مقبره لیا

داستان در مورد دختر دانشجوییه که برای از دست ندادن پروژه تحقیقاتی دانشگاه مجبور میشه با استادش که مشکل جنسی داره و انسان بسیار هوس بازی هست وارد رابطه بشه و در این راه با مشکلات و درد سر های زیادی برخورد میکند ک باید از ان ها رد بشود تا…

بخش هایی از رمان مقبره لیا

خوشبختانه این آخرین کلاسی بود که امروز باید مب رسیده بودم . آروم در کلاس رو باز کردم اما با دیدن مرد جوون رو به روم مردد شدم. باستان شناسی رشته ای نبود که استاد های جوون داشته باشه ! اونم ی با تردید گفتم از نوع انقدر خوشتیپ برای همی – ی دنیل آندو هستم … فکر ام … سلام … من دانشجوی جدید دکب
کنم کلاسو اشتباه اومدم .
ی به رخ کشید . ابروهاش بالا پرید و چشم های نافذ و مغرور رو بیشب وزمندانه ای پر رنگ شدو گفت اما گوشه لبش هم با لبخند پب – درست اومدین … خانم … لیا دیزی … دقیقا به موقع هم اومدین ر ه لیا صحبت میکردیم . چون داشتیم راجب مقب درست اومدم ؟ دنیل آندو واقعا خودش بود ؟ یا یه دانشجو یا این افکار بودم که متوجه نشدم گفت راجب گب جایگزین بود . انقدر در ی صحبت میکردیم .
با اشاره دستش به سمت صندلی خالی رفتم و نشستم . کلاس خلون بود . مثل تمام کلاس های باستان شناسی . شاید به تعداد انگشت های دست دانشجو داشت .

مجله پلاس لیا ,… ,رمان ,های ,مقبره ,ی ,مقبره لیا ,رمان مقبره ,دانلود رمان ,صحبت میکردیم ,دنیل آندومنبع

ردیاب خودرو|ایمن ردیاب|جی پی اس

فرهنگ بختیاری ها ۱

جاروبرقی و جارو شارژی خوب دارای چه مشخصاتی است؟

ثبت برند و علامت تجاری

کارشناسی خودرو چیست؟

معرفی سایت فیلم

راهنماي گردش و تفريح در دبي

مشخصات

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی لوازم یدکی لودر شب فروشگاه تخفیفی قصه رسا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. هنگه کرمانجی آقای مهندس | Mr Engineer | قناری juniper6j situs اینجا همه چی هست